Опис
Шлюз ER7206 підтримує безшовну інтеграцію з платформою Omada SDN і дозволяє виконувати віддалене централізоване управління де і коли завгодно. Для максимальної зручності також підтримується Standalone-управління через веб-інтерфейс або додаток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 131 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 512 МБ |
| Flash пам'ять | 128 МБ /SPI 4 МБ + NAND 128 МБ |
| Вага | 1410 |
| Вхідний інтерфейс ( WAN) | PPPoE |
| Індикатори | SFP |
| Інтерфейс | WAN /RJ45 |
| Особливості | Підтримка IPTV/IGMP v2/v3 Proxy |
| Підтримувані протоколи | SNTP |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.3 |
| Тип | мультисервісний шлюз |
| Тип модему | Зовнішній |
| Віддалене керування | HTTP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴




