Опис
Внутрішні точки доступу Aruba Instant On AP22 забезпечують доступну мережу Wi-Fi бізнес-класу 802.11ax для високопродуктивних середовищ малого бізнесу з високою щільністю. Можливості бізнес-рівня призначені для задоволення зростаючої кількості потреб у мобільному зв'язку.
- Точки доступу Aruba Instant On AP22 для встановлення в приміщеннях надають простий у використанні веб-інтерфейс користувача та шаблони, завдяки чому їх можна легко розгорнути та підготувати до роботи за лічені хвилини.
- Точки доступу Aruba Instant On AP22 для установки в приміщеннях підтримують стандарт Wi-Fi 6, в тому числі такі функції, як ортогональний множинний доступ із частотним поділом (OFDMA) і двонаправлений розрахований на багато користувачів режим MIMO (MU-MIMO).
- Точки доступу Aruba Instant On AP22 для встановлення у приміщеннях підтримують функції цільового часу пробудження (TWT), які допомагають встановити графік взаємодії клієнтів з точкою доступу.
Повномасштабне охоплення бездротовою мережею знижує витрати на прокладку дорогих кабелів
Точки доступу Aruba Instant On AP22 для встановлення в приміщеннях володіють вбудованими функціями бездротової мережі, що дозволяє економічно розширювати підключення Wi-Fi без додаткових кабелів.
Технології WPA2/WPA3 та Enhanced Open допоможуть захистити важливі даніУ точках доступу Aruba Instant On AP22 для встановлення в приміщеннях реалізовано стандарт безпеки Wi-Fi Alliance WPA2/WPA3 та підтримка Enhanced Open для організації захищеного бездротового доступу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість з'єднання | 1774 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Інтерфейс | 1 x 10/100/1000 Мбіт/с порт |
| Комплектація | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.120 | ax/ac/n/g/b/a |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Тип | Точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 160 ₴








