Джерело безперебiйного живлення FSP Champ 3000VA, Schuko (CH-1103TS)

Опис
FSP Champ - це високопродуктивна версія онлайн-ДБЖ з подвійним перетворенням і функцією ECO для економії енергії. Виконано в невеликому корпусі з мікропроцесорним контролером.Гарантія: 2 роки на електроніку ДБЖ, 1 рік на батареї (АКБ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.6 кг |
| Висота | 421 мм |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 2700 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи за повного навантаження | 3 |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Гарантія на акумулятор | 1 рік |
| Додатково | мікропроцесорний контроль |
| Інтерфейс | USB |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| ПЗ | Windows /2000/2003/XP/Vista/2008/7/8 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Типовий час перезаряджання (до 90%) | 4 год |
| Встановлено батарей | 6 шт. 12 В / 9 А·год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 900 ₴


