Опис
Режими: Ударне свердління, Довбання; Тип патрону: SDS-Max; Ключові особливості: Авторегулювання частоти обертання, Обмежувач частоти обертання, Блокування кнопки, Запобіжна муфта, Індикатор заміни вугільних щіток, Плавний пуск; Розміри: 600 x 120 x 312; Вага: 11.5 кг; .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 19 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 220 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2150 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 312 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 52 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 532 ₴





