Конвектор електричний ARDESTO СН-2000ECW, 2000 Вт, 20 м2, LED-дисплей, IP24, антрацит матовий
Зручне керування з тижневим програматором
Ardesto CH-2000ECA використовує надійні комплектуючі – закритий обребрений нагрівальний елемент німецької компанії Eihenauer, а також італійський високоточний біметалічний термостат. Відсутність рухомих компонентів і продумана конструкція повністю виключає будь-які шуми при роботі. Конвектори Ardesto серії ECW оснащені тижневим програматором з LED-дисплеем, п’ятьма попередньо встановленими програмами та трьома програмами для ручного налаштування. Точність підтримки температури на високому рівні – 0,1°C, а крок регулювання складає 0,5°C. Базові режими – “Комфорт” та “Економ”. Також передбачено таймер, контроль відкритого вікна і блокування клавіш.
Безпека та якість
Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем. Для безпечного використання є захист від перегріву і промерзання приміщень. Режим Anti Frost підтримує температуру в межах + 5-7°C при мінімальних витратах електроенергії. Стандарт IP24 забезпечує захист від контакту з внутрішніми компонентами, бризок води і підвищеної вологості, тому його можна використовувати у ванній кімнаті або душовій та бути впевненим у безпеці. Повна гарантія на пристрій – 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | Автоматичне підтримання температури |
| Дисплей | LCD |
| Класс защиты | IP24 |
| Клас енергозахисту | II клас |
| Нагальний елемент | закритий ребровий |
| Термостат | З LCD-дисплеєм |
- Ціна: 3 599 ₴









