Опис
- Номінальна напруга, В 220
- Частота, Гц 50/60
- Номінальна вхідна потужність, кВА 4,8
- Напруга при роботі без навантаження, В 67
- Регулювання вихідного струму, А 20-150
- Номінальна вихідна напруга, В 26
- Робочий цикл, % 25
- Витрати при роботі без навантаження, Вт 40
- Ефективність, % 85
- Коефіцієнт 0,93
- Клас ізоляції F
- Клас захисту оболонки IP21S
- Вага, кг 5,6
- Фірмовий конденсатор та фірмова випрямна трубка IGBT
- Стабільний вихідний струм
- Модель з подвійною платою, силова плата плата керування
- Налаштування захисту від короткого замикання
- Низька напруга та малий струм підходять для зварювання тонких листів
Комплектація
• Кабель тримача електродів 1,8 м
• Кабель затискача маси
• Шлаковий молот
• Складна зварна кришка із чорною лінзою
• Пластиковй кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний зварювальний струм | 150 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 67 В |
| Тривалість навантаження | 25 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴


