Опис
Тип: PoE-Спліттер; Призначення: Для комутатора, Для доступу до мереж Gigabit Ethernet; Швидкість передачі: 1 Гбіт/с; Тип роз'єму: PoE in, LAN OUT; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF (годинник) | 121 290 |
| Вихідний роз'єм | 12/9/5 В постійного струму |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додатково | сертифікати/CE, FCC/IC, RCM, VCCI, BSMI, CCC, UL/cUL |
| Індикатори стану на пристрої | Power 1 |
| Комплектація | інструкція користувача |
| Потужність | 30 |
| Призначення | Комутатора |
| РОЗМІРИ | 109 мм |
| Робоча температура | 0 °C - 60 °C |
| Швидкість передавання даних | 1 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Тип | PoE-Спліттер |
| Тип роз' єма | PoE in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴



