Опис
Медиаконвертер DMC-G02SC перетворює сигнал стандарту 100/1000Base-T Gigabit Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 1000Base-SX Gigabit Ethernet по багатомодовому оптичному кабелю, що дозволяє збільшити відстань з'єднання (до 550 м) між двома пристроями. Даний медіаконвертер оснащений одним портом з роз'ємом RJ-45 для витої пари і одним оптичним портом з роз'ємом SC.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 /10/100/1000Base-T |
| SC /1000Base-SX | |
| Оптоволокно | багатомодове |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Максимальна довжина кабелю | 0.55 км |
Особливості
| Додатково | Автоматичне визначення полярності MDI/MDIX на порту для витої пари |
| Функція Link Fault Passthrough | |
| Стандарти | IEEE 802.3u 100BASE-TX |
| IEEE 802.3 10BASE-T | |
| IEEE 802.3ab /1000BASE-T | |
| IEEE 802.3z /1000Base-SX | |
| Індикатори | Power (PWR) |
| Link/Act |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Об'єм | 0.0005 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відстань передачі даних | 0.55 км |
| Тип інтерфейсу | Багатомод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Автоматичне визначення полярності MDI/MDIX на порту для крученої пари |
| Індикатори | Power (PWR) |
| Оптичний порт | RJ-45 /10/100/1000Base-T |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3u 100BASE-TX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴


