Опис
Навушники внутрішнього типу з регульованим оголів'ям Koss KPH14 розроблені спеціально для активного способу життя і тренувань. Вони стійкі до поту і вологи.
Основні
| Тип | дротові |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Довжина кабелю / радіус дії | 1.2 м |
Технічні
| Номінальний опір | 16 Ом |
| Частотний діапазон | 100 - 15,000 Гц |
| Чутливість | 104 дБ |
Додатково
| Особливості | захист від води і поту |
Фізичні
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 0.09 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Максимальна відтворна частота | 15000 Гц |
| Мінімальна відтворювана частота | 100 Гц |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 104 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Тип | дротяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴



