Опис
Повнорозмірні закриті навушники - підійдуть для дому та для роботи в студії. Повнорозмірні закриті навушники Koss UR20 підійдуть для професійних діджеїв, яким важливі інтенсивність звуку і низькі частоти, і для просто поціновувачів якісного звуку. Розроблені для строгих умов роботи в студії звукозапису, ці закриті навушники так же гарні для домашнього прослуховування.Додатково:
- Динамічний драйвер з розширеною частотною характеристикою 30-20 000 Гц
- Амбушури зі штучної шкіри для максимальної звукоізоляції
- Легке і міцне наголів’я
- Шнур довжиною 2,4 м
Легкі повнорозмірні навушники Koss UR20 з розширеною частотною характеристикою, закритими амбушюрами зі штучної шкіри та чудовим звуком сподобаються будь-якому меломанові.
Комфорт без компромісів
Зручне гнучке наголов'я і м'які амбушюри гарантують комфорт під час довгого прослуховування.
Відмінна звукоізоляція
Закрита конструкція і амбушюри, які повністю охоплюють вухо, забезпечують чудову звукоізоляцію.
Свобода дії
Велика свобода дій завдяки кабелю 2,4 метра.
Основні
| Тип | дротові |
| Призначення | гарнітури для ПК |
| для мобільних пристроїв | |
| Довжина кабелю / радіус дії | 2.4 м |
Технічні
| Номінальний опір | 32 Ом |
| Частотний діапазон | 30-20 000 Гц |
| Чутливість | 97 дБ |
| Варіанти підключення | Штекер 3.5 мм (mini-Jack) |
| Штекер 6.3 мм |
Фізичні
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0046 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 2.4 м |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна відтворювана частота | 30 Гц |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 97 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | гарнітури для ПК |
| Тип | дротяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴



