Опис
Навушники Koss The Plug Noise Isolating Red 196768.101. Перші у своєму роді вакуумні (внутрішньоканальні) навушники Koss Plug Red гарантують точне акустичне відтворення та звукоізоляцію, характерну лише для якісних студійних навушників. Вся справа в унікальній конструкції навушників Koss Plug Red. Динамік, розташований поза вухом, з'єднується з трубкою, вставленою в еластичну подушечку. М'які пористі амбушюри набувають форми вушного каналу, створюючи чудову звукоізоляцію та максимальний комфорт при прослуховуванні.
Основні
| Тип | дротові |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Довжина кабелю / радіус дії | 1.2 м |
| Вид навушників | внутрішньоканальні |
| Тип навушників | закриті |
| Тип кріплення | внутрішньоканальні |
Технічні
| Номінальний опір | 50 Ом |
| Частотний діапазон | 10 - 20000 Гц |
| Чутливість | 112 дБ |
| Варіанти підключення | Штекер 3.5 мм (mini-Jack) |
Додатково
| Комплектація | навушники |
| Особливості | шумозаглушення |
Фізичні
| Матеріал (осердь, чаш, амбушур) | піна |
| Колір | червоний |
| Вага | 7 г |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.03 кг |
| Об'єм | 0.0002 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Країна виробник | США |
| Вид навушників | Вставні ("затички") |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна відтворювана частота | 10 Гц |
| Опір | 50 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Кріплення на вусі |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Червоний |
| Чутливість | 112 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Тип | дротяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴




