Опис
Koss Pro4AA відповідає суворим вимогам професіоналів у сфері телебачення та звукозапису, яким потрібне надійне обладнання та якісний результат. Вони були випущені в 1970 році як перші динамічні навушники, що мають повну частотну характеристику, високу точність відтворення і відмінну шумоізоляцію. Модель перестала випускатися наприкінці 80-х, але Koss швидко відновила виробництво Pro4AA через величезний попит. З того часу вони залишалися лідером серед студійних навушників у теле-, радіо- та звукозаписній індустрії.
Основні
| Тип | дротові |
| Призначення | універсальні |
| Довжина кабелю / радіус дії | 2.4 м |
| Вид навушників | повнорозмірні |
| Тип навушників | закриті |
| Тип кріплення | оголів'я |
Технічні
| Номінальний опір | 250 Ом |
| Частотний діапазон | 100-25000 Гц |
| Чутливість | 95 дБ |
| Варіанти підключення | Штекер 3.5 мм (mini-Jack) |
| Звук | Динамічний |
Додатково
| Комплектація | навушники |
Фізичні
| Матеріал (осердь, чаш, амбушур) | пластик |
| шкірозамінник | |
| Колір | бежевий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 0.86 кг |
| Об'єм | 0.0058 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Країна виробник | США |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 2.4 м |
| Максимальна відтворна частота | 25000 Гц |
| Мінімальна відтворювана частота | 100 Гц |
| Опір | 250 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Бежевий |
| Чутливість | 95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальні |
| Тип | дротяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 598 ₴


