Терморегулятор DEVI DEVIreg 530, (+ 5+ 45С), механічний, датчик на проводі 3м, 85 х 85мм, макс. 15A, білий
4 060 ₴
3 639 ₴
- В наявності
- Код: RC_140F1030
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Серія електронних терморегуляторів Devireg 530 із датчиком температури підлоги на проводі застосовуються для систем комфортного підігріву поверхні або для систем повного опалення приміщень. Для систем сніготанення та антиобледеніння НЕ застосовується.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | механічний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
| система «Опалення» |
Технічні характеристики
| Струм навантаження активного (індуктивної) | 15 А |
Конструктивні та функціональні особливості
| Датчик температури підлоги (довжина кабелю) | 3м |
Додатково
| Додатково | з датчиком температури підлоги на проводі |
| Колір | білий |
| Розміри | 85 х 85 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила струму | 15 А |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з датчиком температури підлоги на дроті |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴


