Опис
Тип: плата розширення; К-ть зовнішніх роз'ємів: 8;
Основні
| Тип | плата розширення /для KX-TDA100D |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 8 /зовнішніх сполучних ліній з Caller ID (FSK/DTMF) |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість зовнішніх роз'ємів | 8/зовніших сполучних ліній з Caller ID (FSK/DTMF) |
| Сумісність із базовими блоками АТС | для KX-TDA100D |
| Тип | Плата розширення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 820 ₴


