Опис
Тип: плата розширення; Раз'єми: RJ-45; К-ть зовнішніх роз'ємів: 8;
Основні
| Тип | плата розширення /для KX-NCP1000 |
| Роз'єми | RJ-45 |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 8 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0027 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість зовнішніх роз'ємів | 8 |
| Роз'єми | RJ-45 |
| Сумісність із базовими блоками АТС | для KX-NCP1000 |
| Тип | Плата розширення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 939 ₴



