Опис
Тип: Системна консоль; Сумісність: Panasonic
Основне
| Тип | Системна консоль |
| Сумісність | Panasonic /KX-NT556/KX-NT553 |
| Кількість клавіш | 48 |
Додатково
| Установка | на стіл |
| Можливість програмування кнопок |
|
Фізичні характеристики
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0038 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість клавіш | 48 |
| Тип | Системна консоль |
| Установка | на стол |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229 ₴


