Опис
Тип : Імпульсне реле; Призначення: Диммер;
Основні
| Тип | Імпульсне реле /з функцією "пам'ять" MR-41, MR-42 |
| Призначення | Диммер |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Вага | 0.10 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


