Опис
Тип : Контактор; Призначення: Модульні контактори; Колір: білий.
Основні
| Тип | Контактор |
| Призначення | Модульні контактори |
| Серія | RD |
| Категорія | AC/DC |
| Типорозмір | 4p |
| Напруга котушки uc | 230 В |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0003 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴


