Опис
Тип : Контактор; Призначення: Модульні контактори; Колір: білий.
Основні
| Тип | Контактор |
| Призначення | Модульні контактори |
| Серія | RD |
| Категорія | AC/DC |
| Типорозмір | 4p |
| Напруга котушки uc | 230 В |
| Колір | білий |
| Вага | 220 г |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴


