Опис
Тип : Контактори імпульсні; Колір: білий.
Основні
| Тип | Контактори імпульсні /Группа RBS |
| Категорія | ac |
| Типорозмір | 2p /1-module |
| Струм AC 1 | 20 А |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Вага | 0.13 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальний струм | 20 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴


