Опис
Тип: Кабельний організатор; Призначення: для кабелю; Вага: 24 кг Матеріал: листова сталь
Основне
| Тип | Кабельний організатор |
| Призначення | для кабелю |
| Комплектація | Кабельний організатор |
| Додаткова інформація | отвір зі щітковим буртиком |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Розмір (ВхШхГ) | 27x423х11 мм |
| Матеріал | листова сталь |
| Вага | 24 кг |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | отвір зі щітковим буртиком |
| Матеріал | Листова сталь |
| Призначення | для кабелю |
| Розмір (ВхШхГ) | 27x423х11 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Кабельний організатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴








