Опис
Підходить для настінних і підлогових шаф на 254 мм (10 дюймів) висотою 1U (44,45 мм).
Основне
| Тип | Кабельний організатор |
| Призначення | для організації кабелів і шнурів для шаф |
| Додаткові характеристики | 3 кільця |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Розмір (ВхШхГ) | 44х254х60 мм |
| Колір | сірий /RAL 7035 |
Гарантія
| Гарантія | 180 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Додаткові характеристики | 3 каблучки |
| Призначення | для організації кабелів і шнурів для шаф |
| Розмір (ВхШхГ) | 44х254х60 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Кабельний організатор |
| Колір | сірий/RAL 7035 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴


