Опис
Тип: Монтажна коробка; Матеріал: Пластик
Основне
| Тип | Монтажна коробка |
| Додаткова інформація | Для установки /в монолітний бетон (товщиною від 50 до 80 мм) або фальш-пол (товщиною від 10 до 40 мм) |
| Ступінь захисту | IP 44 |
Фізичні характеристики
| Розмір (ВхШхГ) | 80x80 мм |
| Матеріал | Пластик |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0008 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Для встановлення в монолітний бетон (товщений від 50 до 80 мм) або фальш-пол (товщений від 10 до 40 мм) |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (ВхШхГ) | 80x80 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Тип | Монтажна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴


