Вент. панель MIRSAN 4 вент., термостат у компл. RAL 9005
Опис
Тип: Вент.панель 4 вент.; Призначення: для встановлення на верхню плиту шаф типу GTA, GTE;
Основне
| Тип | Вент.панель 4 вент. |
| Призначення | для встановлення на верхню плиту шаф типу GTA, GTE |
| Додаткова інформація | із вбудованим аналоговим термостатом |
Фізичні характеристики
| Колір | чорний |
| RAL 9005 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Вага | 3.95 кг |
| Об'єм | 0.0158 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Додаткова інформація | з вбудованим аналоговим термостатом |
| Призначення | для встановлення на верхню плиту шаф типу GTA, GTE |
| Стан | Нове |
| Тип | Вент.панель 4 вент. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 539 ₴


