Опис
Тип: Полиця; Призначення: для шафи;
Основне
| Тип | Полиця |
| Призначення | для шафи |
| Додаткова інформація | Перфорована для вентиляції |
| кріпиться до внутрішньої частини швелерів 19 '' | |
| підходить тільки для шаф Mirsan | |
| Тримаюча здатність комплекту | 50 кг |
Фізичні характеристики
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 1.80 кг |
| Об'єм | 0.0051 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Утримувальна здатність комплекту | 50 кг |
| Додаткова інформація | Перфорована для вентиляції |
| Призначення | для шафи |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


