Ролики для підлогового шафи MIRSAN, к-т 4шт.
Опис
Тип: Комплект роликів/коліс; Призначення: для підлогових шаф;
Основне
| Тип | Комплект роликів/коліс |
| Призначення | для підлогових шаф |
| Комплектація | 4 шт. |
| Додаткова інформація | 2 з гальмом |
| 2 без гальма |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 2.10 кг |
| Об'єм | 0.0035 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Додаткова інформація | 2 з гальмом |
| Призначення | для підлоги для шаф |
| Стан | Нове |
| Тип | Комплект роликів/колес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴


