Опис
Надійне джерело енергії LONGLIFE призначене для використання в іграшках, ліхтарях, пультах дистанційного керування, калькуляторах, годинниках і т.п. Оптимальне рішення для пристроїв із постійним невисоким енергоспоживанням. У 3 рази більше енергії, ніж у сольових батарейок.
Основне
| Тип | батарейка /24 шт. |
| Типорозмір | AAA /LR03 |
| Електрохімічна система | Alkaline /лужна |
Додатково
| Напруга, В | 1.5 |
Параметри упаковки
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.30 кг |
| Об'єм | 0.0002 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,30 кг |
| Обсяг | 0,0002 м3 л |
| Електрохімічна система | Alkaline/лужна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴


