Опис
Тип: Блок розподільчий; Номінальний струм (А): 192 A;
Основне
| Тип | Блок розподільчий /Кількість клем 9 |
| Номінальний струм (А) | 192 A |
Додатково
| Перетин клеми | 70 мм² /максимальне вхідне |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0002 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Номінальний струм | 192 |
| Переріз клеми | 70 мм2/максимальне вхідне |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴


