Опис
Комплектація
| Ударний дриль TID-13/1200 2S обладнаний двошвидкісним редуктором, що розширює сферу її застосування. Інструмент призначений для свердління циліндричних отворів малого або великого діаметра за допомогою свердл у двох режимах: ударно-обертальному і обертальному. Конструкція складається з пластикового корпусу із вмонтованим електричним колекторним двигуном, двошвидкісним редуктором із ударним механізмом храпового типу. Змінні робочі інструменти з циліндровими хвостовиками закріплюються в металевий швидкозатискний патрон. | ![]() |
![]() | Також корпус ударного двошвидкісного дриля містить органи керування режимами інструменту та шнур живлення від мережі змінного однофазного струму. Для встановлення передньої рукоятки, оснащеної обмежувачем глибини свердління, передбачено опорну поверхню. З метою підвищення ресурсу у механізмі використані підшипники японської фірми NSK. |
Комплектація
Особливості- Двошвидкісна
- Металевий корпус редуктора
- Металевий обмежувач
- Швидкозатискний металевий однофтовий патрон
- Регулювання швидкості
- Реверс перемиканням кнопкою
- Брендові підшипники NSK (Японія)
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом
- Гумовий електрошнур завдовжки 3 м
- Картонна коробка
- Запасні вугільні щітки
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін до комплектації виробу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Сила тока | 4.7 А |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 040 ₴









