Пила ланцюгова електрична Gärtner CSE-2040
Пила ланцюгова електрична Gärtner CSE-2040 призначена для розпилу деревини та лісоматеріалу в побутових умовах.

Пила ланцюгова електрична Gärtner CSE-2040 призначена для розпилу деревини та лісоматеріалу в побутових умовах.

Модель має потужний і надійний двигун для продуктивної роботи, а також інерційне гальмо ланцюга подвійної дії. Ці функції допомагають запобігти нещасним випадкам і забезпечити безпечну експлуатацію.
Також пила Gärtner CSE-2040 оснащена подвійною ізоляцією, що дає змогу не заземлювати прилад.

Електропила має ергономічний дизайн, що полегшує роботу та зменшує втому оператора.
Gärtner CSE-2040 – інструмент, який стане в нагоді при виконанні різноманітних садових та будівельних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 395 мм |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |