Акумуляторний безщітковий перфоратор Worcraft CRH-S20LiB (без акумулятора та зарядного пристрою)
4 190 ₴
- В наявності
- Код: WM_13162
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
|
Акумуляторний перфоратор безщітковий WORCRAFT CRH-S20LiB має високу потужність і забезпечує більш тривалу роботу завдяки безщітковому двигуну. Три режими роботи дозволяють використовувати перфоратор для багатьох завдань різної складності. Пневматичний ударний механізм забезпечує легке та впевнене свердління та довбання бетону. ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ - Безщітковий двигун - Енергія удару: 3 Дж - Кількість ударів: 0 – 5000 уд/хв - Діаметри отворів: сталь – 13 мм, - Швидкість обертання: 0 – 1000 об/хв - Патрон SDS-Plus |
![]() |
![]() |
Акумуляторна лінійка ONE FOR ALLВ асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 75 видів інструментів для найрізноманітніших комплексів робіт з будинку та саду, а також професійних завдань різної складності. Три типи батарей високого класу , ємністю 2.0, 4.0 та 6.0 А-год, які підходять до кожного інструменту з лінійки та три види зарядних станцій : базова, швидка або двослотна - це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей. *Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо |
|
НЕЩЕТОЧНИЙ ДВИГУН Безщітковий двигун застосовується в моделях, з підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дозволяє знизити витрату батареї до 50% порівняно з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий двигун відрізняється зниженим нагріванням і рівнем шуму, а також більш стійкий до навантажень. Безщітковий двигун не потребує обслуговування або заміни витратних матеріалів протягом усього терміну служби. При правильній експлуатації він здатний пропрацювати в 2-3 рази довше за колекторні аналоги. |
![]() |
![]() |
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ • Універсальне кріплення стандарту SDS-Plus дозволяє використовувати різні бури, свердла та навіть коронки для роботи з усіма типами будівельних матеріалів. • Функція Реверс допоможе швидко та легко витягти робоче оснащення з отвору. • 3 режими роботи роблять інструмент більш універсальним. • Швидкість обертання патрона регулюється силою натискання кнопки. Це дозволяє свердлити на низьких обертах та виконувати точні роботи. |
|
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ • Ергономічна рукоятка з м'якими вставками забезпечує надійну фіксацію інструменту в руці. • Додаткова ручка легко фіксується під будь-яким кутом для зручності роботи у різних положеннях. • Відмінне балансування інструменту підвищує зручність використання. • Обмежувач глибини свердління для особливо точних робіт. • Оптимальне розташування яскравого LED-підсвічування сприяє широкому розсіюванню світла у робочій зоні. |
![]() |
![]() |
НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
• Сильний та витривалий пневматичний ударний механізм з енергією удару 3 Дж забезпечує легке та впевнене свердління та довбання різних матеріалів. • Ефективна система охолодження відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву та продовжуючи термін роботи. • Довговічні підшипники із легованої сталі. • Покращене термостійке мастило значно знижує силу тертя та температуру нагріву. |
|
АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ ТА ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ Батареї найвищого класу ефективності А+++ із максимально тривалим терміном експлуатації.
Зарядні пристрої мають високий струм зарядки та підвищений ККД за рахунок імпульсного джерела живлення – це дозволяє максимально прискорити процес заряджання без шкоди для терміну служби батарей. *Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо |
![]() |
![]() |
КОМПЛЕКТАЦІЯ
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 4 190 ₴
















