Стілець складаний туристичний з термосумкою Синій
Складаний стілець-рюкзак з термосумкою для риболовлі та відпочинку.
Універсальний та багатофункціональний рюкзак, який поєднує в собі рюкзак, термосумку та складаний стілець.
Незамінний атрибут на пікніку, пляжі або нетривалому поході.
Виконаний із щільного та міцного матеріалу, внутрішній ізоляційний шар підтримуватиме всередині необхідну температуру протягом тривалого часу. В основне відділення поміститься досить велика кількість продуктів та напоїв.
Рюкзак можна переносити трьома способами: як сумка в руках або на плечі, як рюкзак для спини. На рюкзаку розміщена світловідбивна смужка. Зручний та компактний стільчик – незамінна річ на пікніку в лісі, рибалці або на дачі. Варіант сидіння землі відпадає сам собою. У складеному вигляді стілець для пікніка не займає багато місця і не становитиме незручностей при транспортуванні.
Характеристики:
- Міцний металевий каркас, сидіння виконане із щільної тканини;
- Матеріал: ПВХ та Оксфорд тканина;
- Розмір сидіння: 25 х 29 см;
- Місткість рюкзака: 15 л;
- Висота рюкзака: 36 см;
- Глибина рюкзака: 16 см;
- Ширина рюкзака: 26 см;
- Світловідбивна смужка;
- Відділення: велике відділення термосумка на 15л, спереду кишеня для пляшки, невелика кишеня на замку, широка кишеня на спинці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стілець |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 799 ₴








