Опис
Універсальний та компактний світлодіодний модуль далекого світла Lasser 3.0 із сучасними світлодіодами ZM20-6GX від компанії Genesis Photonics потужністю 35 Вт. Модуль миттєво вмикає світло, формуючи дуже яскравий промінь далекого світла. Світлодіоди створюють потужний світловий потік 3200 Лм, володіючи температурою кольору, що дорівнює 5500К (біле світло). У корпусі цього пристрою реалізовано охолодження активного типу (радіатор з інтегрованим вентилятором). Блок далекого світла Lasser розрахований на роботу в бортовій мережі з напругою 12В. Завдяки компактним розмірам та продуманій конструкції модуль можна з легкістю встановити у роздільний блок фари будь-якого автомобіля.Діаметр лінзи: 3.0"; Робоча напруга 9-18V; Потужність: 35W; Колірна температура: 6000K; Робочий режим: Далеке світло; Чіп: GPI ZM-series; Яскравість: 3200Lm; температура: -30 - +85, термін служби: більше 30 000 годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Мoдель | Lasser |
| Маска лінзи | Без маски |
| Потужність | 35 |
| Наявність шторки | Немає |
| Напруга живлення | Дванадцять, 16 В, Дев'ять |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Внутрішній) |
| Тип | BI Led |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип светодиода | GPI |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 145 ₴








