Набір для тестування тиску в радіаторі Alloid ТР-4007 належить до групи спеціалізованого інструменту Alloid для сфери професійного ремонту автомобілів на станціях технічного обслуговування.
Alloid ТР-4007призначений для тестування основного компонента системи охолодження автомобіля – радіатора. Тестер досить простий у роботі і не вимагає спеціальної підготовки користувача.
У комплект набору входи ручний насос, з швидкороз'ємним з'єднанням та ніпелем скидання тиску. Насос підключається за допомогою спеціальної перевірочної кришки радіатора, які поставляється в наборі. За допомогою насоса створюється тиск усередині системи і за допомогою візуального контролю можна швидко встановити наявність явного витоку рідини, що охолоджує, в радіаторі, патрубку або в іншому місці, а не явні ознаки витоку допоможе визначити манометр.
Комплектація:
- ручний насос з манометром;
- термометр;
- перехідник R123/R124;
- перехідник R123/ R125;
- повірочна кришка: Mercedes-Benz (W123, W124, W126, W201), GM (Buick), Jeep;
- повірочна кришка: Peugeot, Subaru, Chrysler, Acura, GM (Nova, spectrum, Sprint), Mitsubishi, Nissan, Mazda, Toyota, Infiniti, GEO, Suzuki, Isuzu, Mercedes-Benz; , Lexus;
- повірочна кришка: Mercedes-Benz (ML-class W163, W164), GM (achiva, skylark, gramd am-1992-2002);
- повірочна кришка: Volvo , Saab, Sterling, Citroen, Renault, Fiat, Alfa, Jeep, Mini; повірочна кришка: Audi (A4, A5, A6), BMW345, VW (Passat 1997-2002), Porsche (Cayenne); , E90);
- повірочна кришка: Audi, VW;
- повірочна кришка: Ford Mondeo, Land Rover, Opel, Ssangyong;
- повірочна кришка: Mercedes- Benz (C-class, E-class, S-class, W140, W220, W124, W210, W211, W215, W216, W221, R230);
- повірочна кришка: Ford Mondeo, Focus, C- Max;
- повірочна кришка: Mazda (M3);
- повірочна кришка: Mercedes-Benz A-клас (W168);
- повірочна кришка: BMW (Е60 , Е63, Е64, Е65);
- повірочна кришка: VW Sharan 1.8T, 2.8;
- повірочна кришка: Toyota Rav4, Previa;
- повірочна кришка: SAAB;
- повірочна кришка: Lincoln, Mercedes-Benz, Mercury, Oldsmobile, Pontiac, Opel, Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, Jaguar, Land Rover
- вакуумний манометр;
- пластиковий ключ для перевірочних кришок;
- повірочна кришка універсальна;
- шланг (2шт.);< /li>
- пластиковий кейс.
Набір для тестування тиску в радіаторі Alloid ТР-4007 можна придбати у нашому інтернет-магазині
Alloid. Набір для тестування тиску в радіаторі. (ТР-4007) (ТР-4007) та інші товари ви можете придбати ОПТом та в РОЗДРІБ та замовити доставку по всій Україні в нашому інтернет-магазині аксесуарів та інструменту для автомобіля autoreg.com.ua.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 900 ₴


