Опис
Зварювальний апарат NOWA W355K (120319)
Особливості:
- живиться від однофазної електромережі, підключитися можна і на дачі, і в гаражі;
- зварювальний струм регулюється в межах 20-355 А, що дозволяє зварювати різні за товщиною та якістю метали; < li>має компактні розміри та невелику вагу для зручного зберігання та транспортування;
- працює зі звичайними електродами в режимі ручного дугового зварювання, діаметр яких від 1,6 до 4 мм;
- система активного повітряного охолодження перешкоджає перегріву робочих вузлів.
Комплектація:
- Зварювальний апарат;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон.
Вам може підійти: Зварювальний апарат NOWA W250 (55465).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 503 ₴


