Зварювальний напівавтомат може стати чудовим доповненням для Вашої майстерні, гаража. Зварювальний напівавтомат Кентавр MIG-420 DigitAll – це професійний зварювальний апарат, який найкраще підійде для домашнього використання. Ми хочемо порекомендувати Вам купити саме цю модель, оскільки вона показує високий результат роботи за рахунок своєї потужності, функціональності, ряду додаткових можливостей. зварювальне обладнання Kentavr. Компанія пропонує лише якісну техніку, яку можна використовувати для роботи у будь-яких умовах. Представлена модель обладнана надійним мережевим фільтром, який дозволяє працювати навіть при напрузі мережі 160 В без втрати продуктивності. Kentavr Кентавр MIG-420 DigitAll обладнаний надійною системою охолодження. Вона запобігає термічному навантаженню. У апарату є захист від перегріву з налагодженим відключенням вентилятора для охолодження плати.
Посилений тримач котушки
Ви зможете використовувати котушку з ліскою до 5 кілограм. Це дуже добрий результат для зварювального апарату такого класу.
Hot Start
Система гарячого старту забезпечує парний початок роботи. Вона гарантує розпалювання дуги за рахунок короткочасного збільшення показника зварювального струму.
Arc-Force
Система форсажу дуги відповідає за стабільність зварювальної дуги. Якостей шва за рахунок такої функції багаторазово збільшується. Знижується ймовірність прилипання електрода до металу.
Antistick
Якщо електрод прилипає до металу, його можна легко відокремити, не пошкодивши завдяки такій захисній функції.
EURO -роз'єм
Зверніть увагу на легкість від'єднання рукава. Це обумовлено використанням сучасного типу роз'єму.
Зручна панель управління
Зверніть увагу на те, що представлена модель оснащена зручною панеллю управління, з якою зможе розібратися навіть новачок. Є дисплей для точного настроювання сили зварювального струму.
Три режими зварювання
Купити зварювальний напівавтомат для гаража Kentavr Кентавр MIG-420 DigitAll вигідно. Модель може варити не тільки дротом, а й електродом або в режимі аргонно-дугового зварювання. Це забезпечує додаткову гнучкість використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруження холостяцького ходу | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Діаметр електрода | 5 |
| Потужність | 5200 |
| Напруга | 220 В |
| Охолодження | Повітряно-примушений |
| Зварювальний струм max | 400 А |
| Зварювальний струм min | 30 А |
| Стан | Нове |
| Тип апарата | Інверторний |
- Ціна: 8 815 ₴










