Зварювальні напівавтомати Кентавр для домашнього використання
Сьогодні зварювальні напівавтомати перестали бути об'єктом розкоші. Таке обладнання стало доступним для кожного. Якщо хочете купити недорогий зварювальний апарат для домашнього використання, зверніть увагу на напівавтомати інверторні Кентавр. Компанія пропонує недорого, але якісне обладнання. Зварювальний напівавтомат Кентавр СПАВ-250 NG Mini - це чудовий варіант для початківців зварювальників. Ми розповімо Вам про основні особливості такого агрегату.
Два зварювання
Універсальний зварювальний апарат Kentavr СПАВ-250 NG Mini можна використовувати для різного типу робіт. Ви зможете виконувати зварювання порошковим дротом у режимі FCAW або ручне дугове зварювання в режимі ММА покритим штучним електродом. Це забезпечує гнучкість експлуатації агрегату.
Force Arc (форсаж дуги)
Дана функція вкрай необхідна для стабільної роботи зварювальної дуги. Вона забезпечує якісний шов, мінімальне розбризкування металу. Також, зводить до мінімуму ймовірність прилипання електрода.
Anti Stick
Якщо електрод прилипає до металу, його можна буде легко відокремити. Функція не тільки забезпечує простоту відокремлення електрода від металу, але й забезпечує збереження його придатності до роботи.
Hot Start (гарячий старт)
Завдяки роботі даної системи, Ви зможете швидко приступити до роботи . Короткочасне збільшення зварювального струму значно спрощує розпалювання дуги. Вкрай важлива функція як для професіоналів, так і майстра-початківця.
Цифровий дисплей
Модель передбачає можливість плавного регулювання зварювального струму в будь-якому їх режимі роботи. Це дозволить підібрати оптимальне значення для роботи з певною товщиною металом, а також конкретним діаметром електрода. Дисплей дозволить точно налаштувати зварювальний апарат перед роботою.
Робота при зниженій напрузі 160В
На напівавтомати для дому Кентавр СПАВ-250 NG Mini ціна невелика, але інструмент надійний та якісний. Система стабілізації напруги дозволила працювати при його зниженому значенні у мережі. Це дуже важливо для роботи від побутової мережі, де нерідко відбуваються просадки мережі.
Наявність рознімання швидкого з'єднання для MIG-пальника
Такий тип з'єднання вкрай простий і надійний. Значною мірою спрощує обслуговування зварювального апарату та відкриває більше перспектив вибору гарнітури.
7 причин купити зварювальний напівавтомат Кентавр СПАВ-250 NG Mini
- Це недорогий напівавтомат для роботи в домашній майстерні ,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруження холостяцького ходу | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Діаметр електрода | 4 |
| Потужність | 10000 |
| Напруга | 220 В |
| Охолодження | Повітряно-примушений |
| Зварювальний струм max | 250 А |
| Зварювальний струм min | 30 А |
| Стан | Нове |
| Тип апарата | Інверторний |
- Ціна: 5 118 ₴










