Опис
Бензопила Solo by Al-Ko 6646 Premium PRO потужністю 2 кВт, вагою 5,6 кг працює з шинами довжиною 38 см (15”). З ланцюгами з кроком 0.325". Бічний натяг ланцюга за допомогою ключа. Автоматична мастила ланцюга. Антивібраційна система. Праймер. Декомпресійний клапан. Система легкого запуску Easy-StartSystem Pro.
Особливості бензопили Solo by Al-Ko 6646 Premium PRO:
- Потужна бензопила Solo by Al-Ko 6646 Premium PRO для вимогливих користувачів. Solo by Al-Ko 6646 — високопродуктивний інструмент, призначений для професійного використання в лісовому господарстві, садівництві та догляді за деревами.
- 2-тактний бензиновий двигун з циліндром з нікель-кремнієвим покриттям. Повітряне охолодження Потужність 2 кВт (2,7 к.с.)
- Процес запуску максимально простий Є перемикач готовності до запуску Ручний запуск двигуна в роботу Система Easy-StartSystem Pro забезпечує запуск бензопили без ривків і з мінімальними зусиллями.
- Праймер допоможе швидше завести пилку в холодну пору року.
- Зручна конструкція для обслуговування важливих вузлів.
- Регулювання натягу ланцюга розташоване збоку. Виконується за допомогою ключа.
- Автоматична мастила ланцюга знижує тертя та збільшує термін служби інструменту.
- Гальмо ланцюга миттєво зупиняє його рух.
- Металевий зубчастий упор. li>
- Антивібраційна система допомагає знизити стомлюваність оператора та забезпечує зручне захоплення навіть при тривалому використанні.
Переваги бензопили Solo by
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solo by AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини, дюйми/см | 38, 15 |
| Комплектація | Пила Al-Ko 6646. Інструкція. |
| Тип пристрою | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴







