Універсальна автомагнітола FORS.auto Universal 2DIN UN 2 PRO (7", 2+32Gb, CarPlay)


8 300 ₴
8 099 ₴
- В наявності
- Код: FA_2 PRO-7UN
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Автомагнітола UNIVERSAL 2DIN
7"/2+32Gb/Android 11/8 core/CarPlay/4G
Мультимедійно-навігаційна система FORS.auto є універсальною 2DIN автомагнітолою з широким спектром функціональних можливостей.
Лицьова панель пристрою оснащена величезним сенсорним IPS HD дисплеєм з високою роздільною здатністю відео.
Спільно з потужним процесором сучасна платформа забезпечує високу продуктивність мультимедійного пристрою. Для відтворення медіафайлів (формати MPEG, AVI, WMA, MP4, MP3) виділено два USB-входи.
Універсальна автомагнітола FORS.auto – гарна якість, широкий функціонал, використання сучасних технологій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORS.auto |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 3 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 180 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, FLAC, MP3, AVI, WAV |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Тип | MP5 ресивер |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Відображення тегів | Так |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 5 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Ні |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Аудіовихід, Відеовихід |
| Кількість аудіовходів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Контрастність | 600 |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Сенсорний екран | Так |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| 4G LTE інтернет (SIM-карта) | Да |
| Android Auto | Да |
| Bluetooth | 5 |
| CarPlay | Да |
| Додаткові характеристики | 2+32Gb|4G|7"|8 core|Android 11|CarPlay |
| Марка | Universal |
| Модифікація | FS 2 PRO |
| Підтримка керування кнопками на рулі | Да |
| Настанови програмного забезпечення | Android 11 |
| Процесор | FYT9863 8 core |
| Сумісність із маркою | Universal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 099 ₴


