Портативний пристрій для відстеження собак Garmin Alpha 300i 010-02806-51 - де б ви не полювали, вам і вашому собаці потрібен надійний зв'язок. Вистежуйте та дресируйте собак у дикій природі за допомогою портативного пристрою Alpha 300i з новим яскравим 3,5-дюймовим сенсорним екраном та зручним дизайном із 6 кнопками.
- Керуйте пристроєм за допомогою чутливого сенсорного екрана та кнопок
- Відстежуйте та тренуйте групу собак у польових умовах
- Використовуйте супутниковий зв'язок із технологією InReach
- Змінна батарея тримає заряд до 55 годин
- Навігація за допомогою топографічних карт та супутникових знімків, що завантажуються на пристрій

Функції, які вам сподобаються
Яскравий сенсорний екран
Переглядайте карти та відстежуйте розташування собак за різних умов освітлення на ще більш яскравому 3,5-дюймовому дисплеї з частотою оновлення даних до 2,5 секунд. З сенсорним екраном легко працювати навіть у рукавичках.
Сигнали SOS та двосторонній обмін повідомленнямиУ разі надзвичайної ситуації використовуйте супутникову технологію inReach, щоб надіслати інтерактивне SOS-повідомлення. Підтримуйте зв'язок та обмінюйтеся текстовими повідомленнями з друзями та сім'єю у місцях, де немає мобільного зв'язку. Також ви можете відстежувати своє місцезнаходження та ділитися ним з іншими мисливцями або близькими будинками.
Перегляд радіоканалу
Слідкуйте за скупченнями Garmin у вашій місцевості на певному радіоканалі. Щоб уникнути перешкод, вибирайте менш перевантажені канали.
Слідкуйте за групою собак
Відстежуйте до 20 мисливських собак із сумісними нашийниками на відстані до 10 км на кольоровому сенсорному дисплеї.
Дресирування
Пристрій оснащений спеціальними кнопками для швидкої передачі тренувальних сигналів та відпрацювання команд. Вибирайте 1 з 18 рівнів миттєвої та постійної стимуляції для кожного окремого собаки. Разом із сумісним GPS-нашийником налаштовуйте різні рівні аудіосигналів та вібрації для швидкого налаштування.
Інформація для мисливців
Перегляньте важливі дані про хід полювання, такі як відстань, швидкість собак і час у полі прямо на екрані інформації про собаку.
Супутникові знімки
Завантажуйте супутникові знімки за допомогою Wi-Fi® на навігаційний пристрій Alpha 300 для перегляду особливостей рельєфу з висоти пташиного польоту. Так вам буде легше орієнтуватися та знаходити підходящі місця для пошуку видобутку.
Довговічний акумулятор
Змінний акумулятор працює безперервно до 55 годин.

Управління групою собак
Заощаджуйте час на початку полювання, формуючи групи собак і людей, які залучені до полювання.
Спостереження за собаками
Дізнайтеся, коли собака переслідує видобуток або зловила його.
Додаток Garmin Explore™
У парі з програмою для смартфона Garmin Explore ви можете переглядати повністю все полювання та інші дані.
Сумісність із GPS-нашийниками
Легко поєднуйте портативний пристрій Alpha 300 із нашийниками серій T та TT™.
Список собак
Зберігайте до 250 неактивних собак у своєму списку, перемикайтеся між собаками та керуйте активними групами у польових умовах.
Інформація для мисливців
Перегляньте важливі дані про хід полювання, такі як відстань, швидкість собак і час у полі прямо на екрані інформації про собак.
Навігаційні функції
Підтримка кількох систем GNSS
Навігаційний пристрій Alpha 300 надає доступ до кількох глобальних супутникових навігаційних систем для надійного позиціонування в складних умовах.
Компас Pro View
Цей простий і зрозумілий інструмент відстеження показує, в якому напрямку рухаються та на якій відстані ваші собаки.
Картки TOPOActive
Переглядайте деталізовані зображення контурів місцевості, топографічних висот, вершин, парків тощо.
Преміальні функції карт
Підпишіться на Outdoor Maps+, щоб переглядати межі громадських земель, використовувати розширені топографічні карти, отримувати інформацію про землевласників та багато іншого.
Альтиметр
Барометричний висотомір допоможе вам точно відстежувати підйоми та спуски.
Тривісний компас
Орієнтуйтеся за допомогою тривісного електронного компаса з компенсацією нахилу – незалежно від того, рухаєтеся ви чи стоїте на місці.

| Розмір: | 6,8 x 16,2 x 3,4 см |
| Вага: | 280 г |
| Захист: | Вологозахист: IPX7 |
| Акумулятор: | Перезаряджається літій-іонна (у комплекті), до 55 годин |
| Дисплей: | 3,5, 282 х 470 с |
| Пам'ять: | 16 Гб |
| GPS: | Так |
| ГЛОНАСС:
Глобальна навігаційна супутникова система |
Так |
| Wi-Fi: | Так |
| Bluetooth: | Так |
| Технологія ANT Plus: | Так |
| Комплектація: | Навігаційний прилад Alpha 300i, Затискач на пояс, Адаптер змінного струму, Кабель заряджання/передачі даних, Інструкція |
ВІДЕО ОГЛЯД
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Дозвіл | 282 x 470 пікселів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 3.5 дюйм |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 43 344 ₴










