Опис
Автоматична двоколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-OD 350
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Вага | 1600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 0,75 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Розмір різального полотна | 4950х34х1.1мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 200х200 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 350х350 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 200 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 360 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 200х450 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 350х450 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
| Основні | |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 491 430 ₴


