Опис
Автоматична двоколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-OD 550
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 2000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,1 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Розмір різального полотна | 6180х41х1.3 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 400х400 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 550х550 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 400 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 550 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 400х550 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 550х550 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
| Основні | |
| Споживана потужність | 4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 090 ₴


