Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2350 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина | 4300 мм |
| Довжина заготівки | 520 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 1.4 Вт |
| Розпилювання | Під кутом, Поперечна, Поздовжня |
| Тип станки | Форматно-розкроєний |
| Кут нахилу лещат | 45 град. |
| Рівень шуму | 89.2 дБ |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 490 ₴


