Опис
Гідравлічні ножиці - це верстати, що використовуються для прямого різання листового металу. При ножицях з поворотною балкою поворотна балка рухається разом із верхнім лезом по дузі кола. На гільйотинних ножицях верхній вал рухається прямо вниз.
Гідравлічні гільйотинні ножиці для листового металу, точне та якісне різання з автоматичним регулюванням зазору, відмінне різання та ідеальна швидкість. Гідравлічні гільйотинні ножиці можуть різати металеві листи, забезпечуючи максимальну продуктивність з максимальною точністю та якістю.
Стандартна комплектація:
- Контролер ESTUN E21S або E30
- Електрика: Німеччина Schneider Electric
- Головний двигун: Siemens Motor – Німеччина
- Гідравлічна система: Bosch Rexroth - Німеччина
- Масляний насос: Sunny - США
- Задній упор: Шарико-гвинтова передача Китай
- Підсвічування лінії різання.
- Передній та задній захист


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Висота | 2040 мм |
| Довжина | 3140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4200 |
| Напруга | 380 В |
| Об'єм оливного бака | 220 л |
| Кут різання | 3 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 960 ₴


