Опис
Гільйотинні ножиці Ckemsa PPS-10 1050×1,0 мм
ОСОБЛИВОСТІ:
Призначення: гільйотинні ножиці РPS-10 призначені для розрізання листового металу, товщина якого не перевищує 1 міліметр. Знаходить застосування як в невеликих приватних майстернях, так і на промислових підприємствах.
Двигун: установка оснащена пневматичним приводом, що забезпечує високу продуктивність. Управління здійснюється за допомогою виносної педалі.
Переваги: рама пристрою виконана з якісної литої сталі, що відрізняється підвищеною міцністю. Для безпеки передбачений захист пальців оператора. Устаткування оснащене кнопкою аварійної зупинки.
ПЕРЕВАГИ:
Чавунна посилена рама і підстава;
Важкий і міцний стіл для різання листової сталі;
Бічні і задні датчики;
Решітка захисту пальців;
Пневматичний ножний педальний механізм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CKEMSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина столу | 320 |
| Максимальна товщина аркуша | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 530 ₴



