Стрічкова пилорама Holzmann BBS810SMART_400V
Опис
ОСОБЛИВОСТІ:
Стрічкова пилорама Holzmann BBS810SMART_400V ідеально підходить для різання м'якої, твердої, сухої або замороженої деревини або дерев'яних призм з довжиною, що відповідає конструкції верстата.
ПЕРЕВАГИ:
- максимальна довжина різання залежить від подовжувачів, у базовій версії можлива 3,2 м
- всі види деревини можна різати одним і тим же полотном стрічкової пилки
- міцна і стійка до вібрації конструкція
- мінімальне обслуговування
- легке поводження
- масивні прецизійні литі крильчатки
- прецизійні направляючі
- ексцентричний затиск
- ручне регулювання висоти зрізу
- ручна подача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 368 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 4260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 600 ₴


