Напівавтоматична двохколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-Y 550
1 052 770 ₴
1 037 609 ₴
- В наявності
- Код: KM_D-Y 550
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Напівавтоматична двохколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-Y 550
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1500 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,1 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Розмір різального полотна | 6180х41х1,3 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 400х400 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 550х550 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 390 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 550 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 400х600 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 550х600 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 609 ₴


