Опис
Напівавтоматична двохколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-YD 1000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 7.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4500 кг |
| Висота | 2800 мм |
| Довжина | 4400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,5 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Розмір різального полотна | 9600х54х1.6 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 650х650 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 1000х1000 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 650 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 1000 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 650х1050 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 1000х1050 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 015 230 ₴


