ПРИЗНАЧЕННЯ:
Стрічкопильні верстати по металу служать для високопродуктивного різання металів, використовуваних в сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей.
Стрічкопильні верстати використовуються для нарізки в розмір труб, фасонного профілю і суцільного прокату.
Ріжучим інструментом стрічкопильного відрізного верстата є стрічкова пила, зварена в кільце і натягнута на шківах.
Модель KDG 560x1050 DM - це кутовий відрізний напівавтоматичний стрічкопильний верстат. Кутове різання може проводитися від -45 ° до 60 ° на машині з функцією двостороннього кутового обертання. Завдяки гідравлічним затискачам розрізуваний матеріал легко затягується. Переміщення матеріалу і регулювання кута виконуються вручну.
ЗДАТНІСТЬ РІЗУ:

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на невеликих штучних і дрібносерійних виробництвах, призначені для розпилювання інструментальних і нержавіючих сталей, кольорових і легких металів: як для профілів, так і для суцільних заготовок.
ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ:

СХЕМА ОБРОБКИ:

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
![]() | ГІДРАВЛІЧНІ ЛЕЩАТА |
![]() | ГІДРОМЕХАНІЧНА НАПРУГА СТРІЧКИ |
![]() | ІНВЕРТОР |
![]() | РОЛИКОВИЙ СТІЛ |
Особливості:
- Потужний 2-х швидкісний двигун;
- Промислове виконання верстата, надійна жорстка конструкція забезпечує високу якість різу;
- Твердосплавні направляючі роликові опори пильного полотна, що забезпечує жорсткість і довговічність пильного вузла;
- Обертання рами від -45 ° до 60 ° °;
- Автовідключення при розриві пильного полотна;
- Манометр на зусилля натягу полотна;
- Станція СОЖ;
- Швидкозатискні регульовані лещата з додатковим упором;
- Швидкість опускання пилки регулюється гідравлічним циліндром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karmetal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3500 кг |
| Висота | 2250 мм |
| Довжина | 1750 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічкової пили | 7140 мм |
| Ширина стрічкової пили | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гідравлічний мотор | 1,5 |
| Двигун охолоджувальної рідини | 0,2 кВт |
| Довжина пиляльного полотна | 7140 мм |
| Конвеєрний двигун | 0,12 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв |
| Швидкість різання пиляльної стрічки | 25-100 м хв |
| Тип станки | Двоколонний |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Товщина пиляльного полотна | 1.6 |
| Кут пиянки | 60 |
| Ширина пильного полотна | 54 |
- Ціна: 2 506 610 ₴






