ПРИЗНАЧЕННЯ:
Стрічкопильні верстати по металу служать для високопродуктивного різання металів, використовуваних в сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей.
Стрічкопильні верстати використовуються для нарізки в розмір труб, фасонного профілю і суцільного прокату.
Стрічкопильні верстати Karmetal серії KSA, з напівавтоматичним гідравлічним управлінням, спроектовані для різання заготовок під кутом 0 °.
ЗДАТНІСТЬ РІЗУ:

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на невеликих штучних і дрібносерійних виробництвах, призначені для розпилювання інструментальних і нержавіючих сталей, кольорових і легких металів: як для профілів, так і для суцільних заготовок.
ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ:

СХЕМА ОБРОБКИ:

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
![]() | ГІДРАВЛІЧНІ ЛЕЩАТА |
![]() | ГІДРОМЕХАНІЧНА НАПРУГА СТРІЧКИ |
![]() | ІНВЕРТОР |
![]() | РОЛЬГАНГ |
Стрічкопильні верстати Karmetal серії KSA володіють такими перевагами :
надійна гідравліка власного виробництва;
гідравлічні лещата з регулюванням зусилля і часу затиску;
інвертор в стандартній комплектації;
регулювання швидкості опускання рами;
насос охолодження SAP (Італія)
напрямні полотна з твердосплавними вставками і підшипниками;
пересувні напрямні;
конічна циліндрична коробка передач PKD;
механічний верхній притиск;
пересувна панель управління
надійність і невибагливість в роботі.
простота в управлінні;
зручні і зрозумілі регулювання основних параметрів;
роликовий стіл в стандартній комплектації 1,4м.
Опції:
Лазерний покажчик лінії різу
Система СОЖ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karmetal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 900 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічкової пили | 3850 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гідравлічний мотор | 0,37 кВт |
| Довжина пиляльного полотна | 3850 мм |
| Конвеєрний двигун | 0,2 кВт |
| Охолоджувач двигуна | 0,9 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 90 м/хв |
| Швидкість різання пиляльної стрічки | 25-90 м хв |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Товщина пиляльного полотна | 0.9 |
| Ширина пильного полотна | 27 |
- Ціна: 603 810 ₴






